Domki w górach ? - tak do wynajęcia przez cały rok domki w Beskidach.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszych drewnianych chatkach.

Za górami, za lasami, w samym sercu Beskidu Żywieckiego, w dolinie Cichego potoku znajduje się góralska wioska, a w niej mała drewniana chatka dla Ciebie. Domek, gdzie wspaniałe chwile płyną w niezwykłej atmosferze jaką tworzy wystrój wnętrza a podsyca trzaskający ogień w kominku.

Orzeźwiający szum górskiej wody i rozkołysanych świerków wokół drewnianego domku nadaje niezwykły klimat temu miejscu na odludziu, gdzie pośród leśnych zakątków oraz szczytów gór traci się poczucie istnienia czasu.

Wymarzone miejsce dla tych którzy szukają aktywnego wypoczynku i tych którzy pragną leniwie spędzić czas, wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół. Domki w beskidach pozostawiamy wyłącznie do Państwa dyspozycji o każdej porze roku. Jesteśmy pewni, że na długo w pamięć zapadną ciepłe wspomnienia spędzonych tu dni i nocy ;)

Chatka Pod Laskiem - domki w Beskidach - góry dla całej rodziny

Domki w górach - Soblówka czy Ujsoły?

Soblówka to niewielka, granicząca ze Słowacją miejscowość w gminie Ujsoły, położona w sercu Beskidu Żywieckiego ok. 30 km na południe od powiatowego miasta Żywiec. Chatki otaczają rozległe lasy, Parku Krajobrazowego porastające wysokie choć łagodne szczyty i zielone doliny z bystrymi potokami. Tereny wokół domków zajmują łąki na których wypasają się konie, krowy bądź owce. Górskie szlaki i leśne ścieżki otaczające wieś tworzą malownicze punkty widokowe, zaś usytuowane po drodze liczne pola biwakowe i drewniane wiaty z miejscem na ognisko czynią trasę idealną na letnie wędrówki. Tutejsze lasy charakteryzuje bogactwo grzybów, jagód i malin. Domowe jedzenie, oraz regionalne potrawy oferują okoliczne gospodarstwa rozsiane po okolicznych górach.

Domki w beskidach - latem czy zimą ?

Nasze drewniane domki w górach do wynajęcia są całoroczne, idealne zatem na wypoczynek zarówno latem w wakacje jak i zimą w ferie. Jednakże urlop w Beskidach albo chociaż krótki weekendowy wyjazd warto zaplanować także poza sezonem. Wówczas ceny są bardziej atrakcyjne, górskie szlaki niemal puste zaś lasy pełne grzybów. Jesień w górach kojarzy się z najpiękniejszą porą roku, najbardziej barwną i słoneczną. W Pobliżu domków znajduje się altana do grillowania, która śmiało pomieści większą liczbę osób podczas imprezy czy wspólnego wieczoru. Czas w Chatce Pod Laskiem umili oczko wodne z fontanną a także atrakcje dla dzieci, w tym trampolina, huśtawki, piaskownice. Dla większej frajdy i niezapomnianych wrażeń można zorganizować kulig saniami bądź przejażdżkę wozem konnym.

Marzy mi się domek w górach, własny domek w górach

ZEUS